Mokymai jau prasidėjo 2023 m. rugsėjo 21 d., bet dar galite prisijungti! YRA ĮRAŠAI pamokų, o namų darbai visi jūsų bus aptarti


Du kartus per savaitę online. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Jeigu nesudalyvausite, BUS ĮRAŠAI. Galėsite peržiūrėti ir vėliau, kurie jums bus prieinami net metus laiko.

Tiems, kas mėgsta fotografuoti telefonu.

Fotografavimo TELEFONU pagrindai.


Patinka fotografuoti telefonu? Fotografuoji kelionėse, šeimos narius ar šiaip kas tau atrodo gražu? Norėtum patarimų, kaip daryti dar gražesnes nuotraukas telefonu? Šie mokymai bus puikus tavo pasirinkimas išmokti fotografuoti telefonu.


Per juos sužinosime viską apie telefono galimybes fotografuoti. Ką reiškia visi mygtukai ir meniu. Sužinosime 10 puikių būdų, kaip valdyti suprasti telefoną, kaip padaryti, kad nuotraukos būtų ryškios, lietųsi fonas ir pavyktų puikūs portretai. Dar išmoksime fokusuoti ir pasirinkti tinkamą režimą fotografavimui.

Perpratus telefono kameras, pereisime prie kūrybos ir susipažinsime su 10 svarbiausių kompozicijų fotografijoje, pakalbėsime apie šviesą ir spalvas. Juk ne be reikalo žodis FOTOGRAFIJA iš graikų kalbos verčiasi "piešimas šviesa".

O tiems, kurie norės dar daugiau iš fotografijos, papasakosime fotografijos įdomybes, kurios perkels jūsų fotografijas į aukštesnė lygį.

Ir žinoma, kaip be redagavimo. Jo pagalba galima atskleisti spalvas, kontrastą arba paslėpti "broką" (taip, ir net man taip būna. Kartais būna ir nepataikau, tada redagavimas išgelbsti nuotrauką.). Būtinai išmoksime redaguoti.

Ir dar pasimokysime apie maisto ir produkto fotografavimą telefonu ir kaip padaryti, kad nuotrauka būtų estetiška. 

Visas savo naujai išmoktas žinias užtvirtinsite su 20 praktinių užduočių, kurios bus aptartos gyvai privačioje grupėje.

Jei aš dabar fotografuočiau tik telefonu, tai būtinai rinkčiausi šiuos mokymus.

Puiki pradžia link gražių nuotraukų net ir fotografuojant telefonu!

10 savaičių mokymo programa.

12 akad. valandų mokymų, 8 pamokos online ir 20 užduočių, bei 2 namų darbų aptarimai, privati grupė ir pašnekesiai apie fotografiją.

1. Visa tiesa apie telefoną.

​Kokios yra kameros telefone. Kam jų net 3 ar 4? Kas yra sensorius? Ką reiškia pixeliai? Fotografavimo režimai (portretas, 0,5, x2, x3, HDR, AI, PRO ir kt.) ir kada juos naudoti? Kaip nustatyti savo telefoną, kad gauti geriausią kokybę? Kaip fotografuoti peizažus, portretus, reportažą ir pan.?

2. 10 dalykų, kurie pravers žinoti, kaip fotografuojame nuotraukas.

Kas yra fotografija? Diafragma. Išlaikymas. Jautrumas (ISO). ​Šviesos temperatūra. Baltos šviesos balansas. Ekspozicija ir jos korekcija. Ryškumo zona. Fokusavimas telefonu. RAW ir JPG formatai. 

​3. Šviesos ir spalvų reikšmė tobuloms nuotraukoms.

Frontalinė šviesa. Šoninė šviesa. Kontražūrinė šviesa. Minkšta šviesa. Aštri šviesa.

4. 10 kompozicijų, kurios pavers žiūrovą mėgautis tavo nuotraukomis.

Trečdalio taisyklė. Horizontas. Įstrižainė. Rėminimas. Ritmas. Vedančios linijos. Neporinis. Kadro užpildymas. Simetrija. 

5. Nuotraukų koregavimas telefonu.

Nemokamos redagavimo programėlės. White balansas. Ekspozicija. Kontrastas. Highlights. Clarity. Vibrance. Saturation. Vienjetavimas. Nuotraukos apkarpymas, pavertimas. Brush naudojimas. Perspektyvos keitimas, objektų šalinimas, Filtrai Saugojimas. 

6. Portretas ir jo fotografavimo subtilybės.

​Kokie portretai būna ir kokią šviesą naudoti. Atspindžiai. Rembranto trikampis. 

7. Fotografijos įdomybės.

Kas iš tikro yra juodai balta fotografija. Aukštas ir žemas raktai. Olandų kampas. Dviguba ekspozicija.

8. Maisto ir produkto fotografija telefonu.

​Kokia šviesa tinkamiausia, kokias kompozicijas naudoti, kaip sudėlioti objektus ir kas yra planai. Puikiai tiks nuotraukos soc. tinklams ar net verslams.


Pirk drąsiai!

24h pinigų grąžinimo garantija.

Mes pažadame, be jokių papildomų klausimų, grąžinti sumokėtus pinigus už mokymus, jeigu jie jums nepatiks. Jūs turite 100% pinigų grąžinimo garantiją. Ji galioja 24 valandas nuo prisijungimo prie mokymų momento. 

Mokytojas


Rytis Zdanavičius

Profesionalus fotografas, fotomokyklos įkūrėjas, neformalaus švietimo mokytojas, keliautojas ir mentorius.

"Šiuos mokymus pritaikiau visiems lygiams. Nuo fotografavimo telefonu iki fotografavimo profesionaliais fotoaparatais. Juos drąsiai gali pradėti mokytis dar neturėdami fotoaparato. O tie kas jau turi fotoaparatus arba patirties, tai pat galės mokytis jau PRO fotografas mokymuose."

Pamokos ir dovanos tavo svajonei!

Kas sudaro mokymus?

- 24 val. pinigų grąžinimo garantija.
- 8 pamokos, kurias veda profesionalus fotografas.
- Klausimai-atsakymai.
- Išsamios temos su pavyzdžiais.
- 20 praktinių užduočių.
- Privati grupė mokymo dalyviams.
- Praktinių užduočių aptarimas online.
- Buvusių praktinių užduočių aptarimų įrašai.
- Alumni grupė su foto konkursais.
- Sertifikatas.
- Nemokama konsultacija mokymų metu.

​DOVANA:
- Lightroom presets pradedančiojo paketas telefonams.
- Video pamoka "Lightroom pagrindai"

NAUJIENA! Mokymai prieinami jums bus metus laiko, todėl galėsite visada grįžti ir pasikartoti informaciją.

Viską darome tik dėl jūsų.

Tik geriausi įvertinimai!

Mums yra svarbiausia jus motyvuoti ir skatinti žengti pirmą, antrą, trečią ir vėliau šimtus kitų žingsnių link jūsų svajonės išmokti fotografuoti. Mokome taip, kad kiekvienas galėtų suprasti informaciją, kurią stengiamės pateikti labai paprastai ir nesudėtingai.

Kartais reikia pagalbos apsispręsti.

Turite klausimų? Atsakysime!

Nežinote kaip vyksta mokymai? Gal abejojate ar jūsų telefonas tiks? Nerandate kainų arba nepavyksta užsiregistruoti? Drąsiai rašykite bet kokiu klausimu apie pamokas ar fotografiją ir mes padėsime žengti tą pirmą žingsnį.