Kiekvienam pagal norą.

Nuo 10 savaičių mokymų iki metinių studijų.

Mūsų mokymai pritaikyti visiems lygiams. Nuo fotografavimo telefonu iki fotografavimo profesionaliais fotoaparatais. Galite drąsiai pradėti mokytis dar neturėdami fotoaparato. O tie kas jau turi patirties, tai pat ras mokymus ir jau pažengusiems. 


Mokytojas


Rytis Zdanavičius

Profesionalus fotografas, fotomokyklos įkūrėjas, neformalaus švietimo mokytojas, keliautojas ir mentorius.

"Šiuos mokymus pritaikiau visiems lygiams. Nuo fotografavimo telefonu iki fotografavimo profesionaliais fotoaparatais. Juos drąsiai gali pradėti mokytis dar neturėdami fotoaparato. O tie kas jau turi fotoaparatus arba patirties, tai pat galės mokytis jau pažengusių mokymuose."

Viską darome tik dėl jūsų.

Tik geriausi įvertinimai!

Mums yra svarbiausia jus motyvuoti ir skatinti žengti pirmą, antrą, trečią ir vėliau šimtus kitų žingsnių link jūsų svajonės išmokti fotografuoti. Mokome, taip kad kiekvienas galėtų suprasti informaciją, kurią stengiamės pateikti labai paprastai ir nesudėtingai.

Kartais reikia pagalbos apsispręsti.

Turite klausimų? Atsakysime!

Nežinote kaip vyksta mokymai? Gal abejojate ar jūsų fotoaparatas tiks? Nerandate kainų arba nepavyksta užsiregistruoti? Drąsiai rašykite bet kokiu klausimu apie pamokas ar fotografiją ir mes padėsime žengti tą pirmą žingsnį.