Tiems, kas žengia pirmuosius žingsnius į fotografiją.

"FOTOGRAFIJOS PAGRINDAI"


Gal dar fotografuoji telefonu? Gal jau turi fotoaparatą, bet su juo nuotraukos ne visada džiugina? Fotografuoji kelionėse ar savo šeimą ir drauges? Šie mokymai bus puikus tavo pasirinkimas išmokti fotografuoti.

Per juos sužinosime viską apie fotoaparatą. Ką reiškia visi mygtukai ir ratukai, ikonėlės ir meniu. Sužinosime 10 puikių būdų, kaip valdyti fotoaparatą, kaip padaryti, kad nuotraukos būtų ryškios, lietųsi fonas ir pavyktų puikūs portretai. Dar išmoksime fokusuoti ir pasirinkti tinkamą režimą fotografavimui.

Perpratus fotoaparatą, pereisime prie kūrybos ir susipažinsime su 10 svarbiausių kompozicijų fotografijoje, pakalbėsime apie šviesą ir spalvas. Juk ne be reikalo žodis FOTOGRAFIJA iš graikų kalbos verčiasi "piešimas šviesa".

O tiems, kurie norės dar daugiau iš fotografijos, papasakosime 6 įdomybes, kurios perkels jūsų fotografijas iš mėgėjo į pažengusio lygį.

Ir žinoma, kaip be redagavimo. Jo pagalba galima atskleisti spalvas, kontrastą arba paslėpti "broką" (Taip, ir net man taip būna. Kartais būna ir nepataikau, tada redagavimas išgelbsti nuotrauką.). Būtinai išmoksime redaguoti.

Ir dar viskas apie objektyvus. Juk fotoaparate keičiasi jie ir tai vienas didžiausių privalumų, kuriuos būtina išnaudoti.

Visas savo naujai išmoktas žinias užtvirtinsite su 30 praktinių užduočių, kurios bus aptartos gyvai privačioje grupėje.

Jei aš dabar žengčiau pirmuosius žingsnius fotografijoje, tai būtinai rinkčiausi šiuos mokymus.

Puiki pradžia link savo svajonės!

10 savaičių mokymo programa.

NAUJIENA! Nuo dabar papildomi susitikimai vyksta kiekvieną savaitę. Diskusijos ZOOM arba Chat pagalba, bei klausimai-atsakymai. Visada lieka įrašai negalėjusiems dalyvauti.

25 a. valandos mokymų video įrašų, 8 išsamios temos ir 30 užduočių, bei jų aptarimas, kolegų apsuptis ir pašnekesiai apie fotografiją.

1. Išsami fotoaparato apžvalga, lengvas valdymas ir fotografavimas.

​Rėžimų ratukas ir programos. Valdymo ratukais ir mygtukai. Greitasis meniu. Jutiklis. Pilnas ir ne pilnas kadras.

2. 10 dalykų, kurie pakeis tavo fotografiją visam laikui.

Diafragma. Išlaikymas. Jautrumas (ISO). ​Šviesos temperatūra. Baltos šviesos. balansas. Ekspozicija ir jos korekcija. Histograma. Ryškumo zona. Fokusavimas ir fokuso taškai. RAW formatas.

3. 10 kompozicijų, kurios pavers žiūrovą mėgautis tavo nuotraukomis.

Trečdalio taisyklė. Horizontas. Įstrižainė. Rėminimas. Ritmas. Linijos. Trejetas. Kadro užpildymas. Atvira. Uždara.

4. Super paprastas nuotraukų koregavimas kiekvienam.

Lightroom: "White" balansas. Ekspozicija. Kontrastas. Highlights. Clarity. Vibrance. Saturation. Triukšmų šalinimas. Lens correction. Vinjetavimas. Chromatinė aberacija. Saugojimas. Masinis nuotraukų apdorojimas ir saugojimas.

​5. Šviesos ir spalvų reikšmė tobuloms nuotraukoms.

Frontalinė šviesa. Šoninė šviesa. Kontražūrinė šviesa. Užpildanti šviesa. Minkšta šviesa. Aštri šviesa. Spalvų ratas. Spalvų derinimas.

6. Fotografijos įdomybės.

HDR - aukštas diapazono vaizdas. Bokeh. Panning. Dviguba ekspozicija. Rembranto trikampis. Olandų kampas.

​7. Visa tiesa apie objektyvus.

​Visa tiesa apie objektyvus ir kokį objektyvą pasirinkti? Fiksuoto židinio objektyvai. Kintamo židinio objektyvai. Matymo kampas. "Žuvies akis". Plataus kampo objektyvai. Standartiniai objektyvai. Teleobjektyvai. Makro objektyvai

8. Lightroom ir Photoshop stebuklingas ryšys.

​Kaip atsirinkti nuotraukas? Kaip reitinguoti it filtruoti nuotraukas LR? Kaip susikurti LR presets? Kaip nuotrauką perkelti į PS ir atgal į LR? Kaip eksportuoti?

Pirk drąsiai!

24h pinigų grąžinimo garantija.

Mes pažadame, be jokių papildomų klausimų, grąžinti sumokėtus pinigus už mokymus, jeigu jie jums nepatiks. Jūs turite 100% pinigų grąžinimo garantiją. Ji galioja 24 valandas nuo prisijungimo prie mokymų momento. 

Mokytojas


Rytis Zdanavičius

Profesionalus fotografas, fotomokyklos įkūrėjas, neformalaus švietimo mokytojas, keliautojas ir mentorius.

"Šiuos mokymus pritaikiau visiems lygiams. Nuo fotografavimo telefonu iki fotografavimo profesionaliais fotoaparatais. Juos drąsiai gali pradėti mokytis dar neturėdami fotoaparato. O tie kas jau turi fotoaparatus arba patirties, tai pat galės mokytis jau PRO fotografas mokymuose."

Pamokos ir dovanos tavo svajonei!

Kas sudaro mokymus?

- 24 val. pinigų grąžinimo garantija.
- 8 video pamokų įrašai, kurias veda profesionalus fotografas.
- Klausimai-atsakymai el paštu.
- Išsamios temos su pavyzdžiais.
- 30 praktinių užduočių.
- Privati grupė mokymo dalyviams.
- Alumni grupė
- Sertifikatas.

PAPILDOMAI perkant su namų darbų aptarimu!

- Kiekvieną savaitę online susitikimai - diskusijos (3 mėnesiai).
- Praktinių užduočių aptarimas online*.
- Buvusių praktinių užduočių aptarimų įrašai.
- Nuotraukos užduotims atlikti.
- Klausimai-atsakymai privačiai.
- Lightroom 50 presets PRADEDANČIOJO paketas.
- Mokytojo išskirtinis dėmesys.

- Nemokama konsultacija renkantis fototechniką.
- Video pamoka "Įvadas į fotografiją"

NAUJIENA! Mokymai prieinami jums bus metus laiko, todėl galėsite visada grįžti ir pasikartoti informaciją.

*Visus namų darbus turite atlikti per 3 mėnesius nuo mokymosi pradžios.

Pasirinkite jums tinkamiausią kainą.

Kainos

Mes pagalvojome apie visus ir leidžiame pasirinkti tinkamiausią variantą kiekvienam. Galite rinktis tik vidoe pamokos, jeigu nenorite daryti namų darbų. Jeigu norite atgalinio ryšio ir įvertinimo ar geru keliu einate ir gerai supratote pamoką, rinkitės su namų darbų aptarimu. Jeigu renkatės su namų darbai, tai galite pasirinkti mokėjimą per 2 kartus kas mėnesį. 

300€

400€

2x200€

Tik pamokos - Iš karto gaunate prisijungimą prie visų video pamokų. Prieiga ne mažiau 1 metams laiko. Sertifikatas išlaikius egazminą. Klausimai tik el paštu.

Pamokos + namų darbai - Iš karto gaunate prisijungimą prie visų video pamokų. Prieiga ne mažiau 1 metams laiko. Sertifikatas išlaikius egazminą. Visų namų darbų aptarimas. Speciali grupė ND ir klausimams atsakymams. Video pamoka "Įvadas į fotografiją". Mokytojo išskirtinis dėmesys.

Pamokos + namų darbai (išsimokėtinai) - Iš karto gaunate prisijungimą prie pirmų 4 video pamokų. Po antro mokėjimo gaunate prieigą prie visų pamokų. Prieiga ne mažiau 1 metams laiko. Sertifikatas išlaikius egazminą. Visų namų darbų aptarimas. Speciali grupė ND ir klausimams atsakymams. Mokytojo išskirtinis dėmesys.

Viską darome tik dėl jūsų.

Tik geriausi įvertinimai!

Mums yra svarbiausia jus motyvuoti ir skatinti žengti pirmą, antrą, trečią ir vėliau šimtus kitų žingsnių link jūsų svajonės išmokti fotografuoti. Mokome taip, kad kiekvienas galėtų suprasti informaciją, kurią stengiamės pateikti labai paprastai ir nesudėtingai.

Kartais reikia pagalbos apsispręsti.

Turite klausimų? Atsakysime!

Nežinote kaip vyksta mokymai? Gal abejojate ar jūsų fotoaparatas tiks? Nerandate kainų arba nepavyksta užsiregistruoti? Drąsiai rašykite bet kokiu klausimu apie pamokas ar fotografiją ir mes padėsime žengti tą pirmą žingsnį.